Pomoc psychologiczna online jest dobrym rozwiązaniem gdy nie masz możliwości osobistego spotkania z psychologiem lub byłoby to bardzo trudne (np. poważna choroba). Osoby, które wyemigrowały z Polski decydują się na tego typu kontakt z terapeutą, nawet w przypadkach, gdy znajomość języka obcego pozwala im na swobodną komunikację. Wiele osób odkrywa bowiem, że o wiele łatwiej im otworzyć, „zebrać myśli” i porozmawiać na trudne oraz osobiste tematy w języku ojczystym. Również na terenie Polski, osoby z małych miejscowości, które musiałyby pokonywać dużą odległość, aby spotkać się z konkretnym specjalistą, decydują się na taką formę terapii.
W zależności od Twoich potrzeb lub preferencji umożliwiamy korzystanie z różnych komunikatorów jak np. Skype. Jeżeli w trakcie terapii będziesz w mieście, gdzie ma swoją siedzibę Sensi Institute możliwe będzie także bezpośrednie spotkanie z psychologiem lub psychoterapeutą.

Zasadniczo terapia przez internet nie różni się od tej odbywającej się w gabinecie. Spotkania najczęściej odbywają się raz w tygodniu, o uzgodnionej przez klienta i psychologa lub psychoterapeutę porze.

Czas trwania każdego spotkania to zazwyczaj 50 minut.

Oferujemy pomoc w obszarach Psycholog Warszawa, Psychoterapeuta Warszawa, Psychiatra Warszawa.

Terapeuci, którzy prowadzą u nas konsultacje i psychoterapię przez internet: