Psycholog online gdy odczuwasz lęk, izolację, samotność, masz poczucie zagrożenia

Konsultacje z psychologiem online mogą być teraz szczególnie pomocne. Dlaczego? Wielu z nas odczuwa teraz strach, bezradność oraz ma poczucie zagrożenia. W związku z ogłoszoną pandemią nie do końca wiemy czego i kiedy możemy się spodziewać. Jeśli ten lęk jest bardzo silny to może mieć podłoże nerwicowe. Wtedy warto sobie pomóc i zgłosić się na konsultację online z psychologiem lub psychiatrą. Taka sesja może być także pomocna, gdy źle znosimy izolację lub wymuszone zamknięcie.

Biorąc pod uwagę specyfikę obecnych wydarzeń zwiększyliśmy dostępność naszych specjalistów pracujących w trybie online. Serdecznie zachęcamy do tej formy konsultacji i terapii. W naszym ośrodku możesz zawsze porozmawiać z tym samym psychologiem online. Dzięki temu masz zapewniony komfort (między innymi nie musisz za każdym razem opowiadać „swojej historii”) i możesz w optymalny sposób pomóc sobie oraz bliskim.

Umów się na spotkanie online

tel: 792 756 100
e-mail: info@sensiinstitute.com

Kto może umówić się na wizytę?
Na konsultację online z psychologiem, szczególnie w obecnej sytuacji może umówić się każda osoba, która jest pełnoletnia (ma 18 lat). Bez wychodzenia z domu, bez narażania siebie i innych na ryzyko zachorowania. Osoby, które nie mają skończonych 18 lat będą proszone o przesłanie specjalnego oświadczenia podpisanego przez opiekuna prawnego (np. rodzica).

Jak umówić się na wizytę?
Zadzwoń do nas lub napisz. Nasz pracownik zaproponuje Ci dogodny termin konsultacji online ze specjalistą. Po wybraniu dnia i godziny spotkania prześlemy wszelkie informacje techniczne dotyczące logowania (zazwyczaj korzystamy z programu Skype lub Talky.io). W zależności od swoich preferencji płatności dokonasz przelewem bankowym lub przy użyciu systemu PayPal.

Na indywidualne spotkania online zazwyczaj przeznaczamy 50 minut. W przypadku konsultacji pary lub rodziny jest to 80 minut.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy?
Jeżeli potrzebujesz wsparcia, a nie chcesz wychodzić z domu to jest to optymalna forma konsultacji. Specjalista pomoże Ci zrozumieć co się z Tobą dzieje i co można w związku z tym zrobić. To ważne, aby zgłosić się po pomoc i nie czekać, aż sytuacja stanie się bardzo trudna lub nie do wytrzymania.

Photo by Dimitri Karastelev on Unsplash