Olivia HeringaPsycholog, psychoterapeutka behawioralno–poznawcza (cognitive behavioural therapist). Absolwentka Wydziału Neuropsychologii Uniwersytetu w Maastricht–Holandia (Psychology and Neuroscience).
Obecnie kończy podyplomowe studia psychoterapii, w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Prowadzi psychoterapię opartą na technikach poznawczo–behawioralnych (cognitive behavioural theraphy). Dzięki nim możliwe jest zidentyfikowanie podstawowych problemów klienta, a także przeanalizowanie zgłaszanych trudności, w celu ich rozwiązania.

Dodatkowo ukończyła wiele kursów oraz staży między innymi staż w IPINie dotyczący zapobiegania nawrotom schizofrenii, a także psychoterapii grupowej o tematyce zaburzeń osobowości na Oddziale Psychiatrii Dziennej w Szpitalu Wolskim. Dodatkowo odbyła praktyki w Szpitalu na ul. Szaserów, w klinice Psychiatrii na Wydziale Stresu Bojowego i Psychotraumatologii.
Obecnie kończy także studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, przygotowując pracę o temacie “Wpływ słuchania muzyki klasycznej na łuszczycę.”.
Prywatnie jest w połowie Polką, a w połowie Holenderką. Podczas studiów wiele podróżowała i mieszkała w najróżniejszych miejscach. Dlatego mówi w językach takich jak: holenderski, polski, angielski, francuski, hiszpański, niemiecki oraz portugalski. Obecnie od kilku lat mieszka w Warszawie.
Na co dzień pracuje z klientami w depresji, z zaburzeniami lękowymi (fobie, natręctwa, zamartwianie się) oraz z zaburzeniami adaptacyjnymi.
Prowadzi terapię indywidualną oraz terapię par i małżeństw.

Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Prowadzi konsultacje i terapię w języku polskim, angielskim, holenderskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim oraz portugalskim.