Magdalena Świderska

Psychoterapeuta Gestalt, absolwentka 4-letniego szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Od 2017 roku członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Z wykształcenia jest pedagogiem, trenerem rozwoju osobistego i biznesu, absolwentką Szkoły Coachów i Trenerów TROP rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Posiada doświadczenie w pracy z dorosłymi, młodzieżą i rodziną. Dotychczas współpracowała z Domem Dziecka, Młodzieżowym Ośrodkiem Profilaktyki i Psychoterapii, Świetlicą Socjoterapeutyczną Caritas.

Zanim rozpoczęła obecną drogę zawodową przez wiele lat pracowała w strukturach korporacyjnych, w tym na stanowiskach kierowniczych w kraju i za granicą.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par. Zajmuje się wsparciem psychologicznym osób w trakcie kryzysów życiowych. Pomaga osobom doświadczającym trudności związanych z nadmiernym napięciem, wypaleniem zawodowym. Wspiera także osoby chcące zmienić sytuację w jakiej się znajdują (rozwiązać problem, odnaleźć cel). Magdalena Świderska to psychoterapeuta Gestalt pracujący z osobami chorującymi przewlekle i somatycznie.

Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Prowadzi konsultacje i terapię w języku polskim.