Anna Smędowska

Psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU w Warszawie. Ośrodek ten posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT)). Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym. Jednak w zależności od potrzeb uzupełnia warsztat o inne metody m.in. techniki terapii schematu.

Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2009 r. m.in. w II Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w Oddziale Chorób Afektywnych. Pracowała tam z osobami z zaburzeniami nastroju. W SPZOZ Wola – Śródmieście w Oddziale Dziennym Geriatryczno – Psychiatrycznym wspierała seniorów. W Szpitalu MSW w Otwocku w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych zajmowała się pacjentami z PTSD. Dodatkowo w jednym z warszawskich szpitali gin.-poł. prowadziła psychoedukację dla kobiet w ciąży. Ma także kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami. Obecnie pracuje w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Warszawie, gdzie m.in. prowadzi intensywną psychoterapię grupową.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych zmagających się m.in. z depresją, lękiem, kryzysem. Także doświadczających trudności w relacjach z ludźmi. Wspiera osoby pragnące lepiej poznać i zrozumieć siebie oraz dążące do własnego rozwoju i zmian w życiu. Pomaga osobom które dorastały w rodzinach dysfunkcyjnych.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Prowadzi konsultacje i terapię w języku polskim.