Aleksandra GradowskaPsycholog, psychoterapeuta, który specjalizuje się w terapii par oraz rodzin. Ukończyła Wydział Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku psychologia kliniczna. Dodatkowo nauczyciel akademicki na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS,

Absolwentka czteroletniego, całościowego kursu psychoterapii systemowej organizowanego przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Szkolenie to jest akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Dodatkowo ukończyła liczne kursy m.in. podejście egzystencjalne-psychoterapia Gestalt, podejście behawioralno-poznawcze w psychoterapii, Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach.
Swoje doświadczenie zbierała podczas stażu klinicznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym NMP w Częstochowie na Oddziale Psychiatrii Dziennej i Całodobowej. Pracuje naukowo i publikuje w specjalistycznych międzynarodowych i krajowych czasopismach naukowych.

Prowadzi terapią  par i rodzin będących w kryzysie. Zajmuje się także problematyką związaną z osobami starszymi i wspiera ich najbliższych.  Pracuje w nurcie psychodynamicznym oraz systemowym.

Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Prowadzi konsultacje i terapię w języku polskim