Agata Półkoszek

Psychoterapeutka Gestalt, absolwentka 4-letniego szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Doświadczenie kliniczne zdobyła na oddziale psychiatrycznym Mazowieckiego Centrum Psychiatrii „Drewnica”. Dodatkowo uczestniczyła w licznych warsztatach pracy z ciałem metodą Lowena oraz z zakresu psychopatologii. Absolwentka Studiów Podyplomowych SWPS o kierunku „Negocjacje i mediacje”

Przed rozpoczęciem praktyki psychoterapeutycznej przez kilkanaście lat pracowała w strukturach korporacyjnych na stanowiskach różnych szczebli.

Prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych. Pomaga osobom doświadczającym trudności w budowaniu bliskich relacji, zmagającym się z niskim poczuciem własnej wartości, a także borykającymi się z wypaleniem zawodowym i brakiem chęci do działania. Pracuje z osobami cierpiącymi z powodu chorób przewlekłych i dolegliwości psychosomatycznych, chcącymi zrozumieć sygnały swojego ciała. Wspiera także kobiety, które chcą odnaleźć kontakt ze sobą i docenić swoją kobiecość i seksualność.

Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Prowadzi konsultacje i terapię w języku polskim.