KIEDY WARTO UMÓWIĆ SIĘ DO PSYCHOLOGA?

Skoro jesteś na naszej stronie prawdopodobnie czegoś brakuje w Twoim życiu lub wręcz przeciwnie, masz czegoś za dużo. A może po prostu jest tak, że w pędzie codzienności nie dostrzegasz swoich emocji, potrzeb, myśli? A może zastanawiasz się po co to wszystko i jaki ma sens?

Pomagamy osobom chcącym zmienić swoje życie na takie, które będzie dla nich lepsze, bardziej satysfakcjonujące. Wspieramy psychologicznie, a także coachingowo w skomplikowanych sytuacjach życiowych, zarówno osobistych, rodzinnych, jak i zawodowych.

Nasi psychologowie i psychoterapeuci pracują w różnych nurtach (szkołach) terapeutycznych i mają różne specjalizacje. Łączy ich jednak to, że w oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenie chcą pomagać innym oraz wspierać ich rozwój osobisty.  Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu zadzwoń lub napisz do nas.

Nasz ośrodek znajduje się w kameralnej części Starego Żoliborza (blisko Bielan i Śródmieścia). Taka lokalizacja pozwala na łatwy dojazd i jednocześnie zapewnia komfort oraz dyskrecję, którą bardzo cenimy. Wszyscy terapeuci ośrodka uczestniczą w regularnych spotkaniach superwizyjnych, a w swojej pracy kierują się zasadami etyki.

Oferujemy pomoc  w obszarach Psycholog Warszawa, Psycholog Online, Psychoterapeuta Warszawa, Psychiatra Warszawa, Psychiatra Online, Coaching Warszawa, Terapia Par Warszawa.

Photo by Sebastian Grochowicz on Unsplash