Jeżeli chcesz się świadomie rozwijać i doskonalić zapraszamy na spotkania coachingowe. Coaching jest procesem nastawionym na aktywne kształtowanie przyszłości.

Wspomaga rozwój osobisty i przyspiesza go. Koncentruje się na poszukiwaniu rozwiązań i ich optymalizacji. Opiera się na wzajemnym zaufaniu i partnerskiej relacji. Dodatkowo spotkania poszerzają samoświadomość, pomagają realizować założone cele i pokonywać trudności.

W Sensi Institute proponujemy:

Life coaching – spotkania ukierunkowane na odkrywanie właściwej i efektywnej drogi do osiągnięcia założonych celów, dla lepszego i pełniejszego rozumienia siebie, w celu poprawienia jakości życia

Career/business coaching (coaching kariery, coaching biznesu) – spotkania ukierunkowane na wzmacnianie kompetencji, na osiąganie celów poprzez indywidualnie opracowane strategie postępowania w rozwoju kariery zawodowej

Zen coaching – odnosi się do umiejętności życia w pełnej obecności, świadomości, uważności i relaksie. Jednocześnie w zgodzie z naturą i samym sobą. Pokazuje jak wspierać siebie samego i innych poprzez swoją obecność i zadawanie prostych, ale bardzo skutecznych pytań. Daje umiejętność skutecznego radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami i stresem

Warto rozważyć spotkania coachingowe, gdy czujesz:

  • że życie zawodowe pochłania Cię bez reszty i nie masz czasu dla siebie i bliskich (brakuje Ci równowagi między życiem prywatnym a zawodowym)
  • nie radzisz sobie w relacjach międzyludzkich
  • nie potrafisz realizować założonych celów, masz niskie poczucie własnej wartości
  • masz problem, aby efektywnie zarządzać zespołem/grupą, swoim czasem, życiem.

Dodatkowo coaching może być pomocny gdy:

  • nie jesteś w stanie w pełni wykorzystywać swoich umiejętności i potencjału
  • chcesz się doskonalić, awansować, osiągać sukcesy prywatnie i zawodowo, a także
  • brakuje Ci motywacji do działania, czujesz wypalenie

Sesje coachingowe to regularne spotkania, które są prowadzone zawsze przez tego samego coacha. Zazwyczaj odbywają się raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie (Zen coaching). W przypadku Life coachingu lub Career/business coachingu spotkania odbywają się co trzy tygodnie.

Czas trwania każdego spotkania to zazwyczaj 60 minut (Zen coaching) lub 90 minut (Life coaching lub Career/business coaching). Oferujemy pomoc w obszarach Coaching Warszawa, Psycholog Warszawa, Psychoterapeuta Warszawa, Psychiatra Warszawa.

Osoby, które prowadzą u nas coaching lub pomagają w walce ze stresem: